Informacje o finansowaniu i opłatach w Turawskim Centrum Odnowy Zdrowia

Realizujemy różne formy terapii,
oraz metody finansowania korzystania z usług

Turawskiego Centrum Odnowy Zdrowia

Skontaktuj się z nami

Celem funkcjonowania Turawskiego Centrum Odnowy Zdrowia jest poprawa jakości życia oraz pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Grupa terapeutyczna, międzynarodowy ośrodek leczenia, terapii i rehabilitacji
uzależnień, oraz chorób cywilizacyjnych.

 

  • terapia podstawowa 6 tygodniowa – 7900 zł,
  • terapia podstawowa lub profilaktyka nawrotu – 1 miesiąc – 5900 zł,
  • program resocjalizacyjny + hostel – 2500 zł/miesięcznie.
Ośrodek

Turawskie Centrum Odnowy Zdrowia realizuje program dofinansowania dla osób znajdujących się w ciężkich sytuacjach życiowych. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania do pobytu dla pacjentów w formie dodatkowej terapii lub zmniejszenia ceny pobytu.
Dofinansowanie stosuje się w sytuacjach związanych z przedłużeniem pobytu, programem resocjalizacyjnym i w terapii długoterminowej.

Istnieje także możliwość spłaty kosztów terapii w ratach, oraz kredytowania leczenia.

Zespół Turawskiego Centrum Odnowy Zdrowia składa się z profesjonalistów, specjalizujących się w różnych dziedzinach rehabilitacji. Są to jednak przede wszystkim ludzie, których połączył jeden cel – niesienie wzajemnej pomocy i wsparcie w procesie autorehabilitacji. Pokonamy tę drogę wspólnie z Tobą!

Poznaj opinie naszych klientów

„Pobyt w ośrodku Turawskim Centrum Odnowy Zdrowia to był czas zmian i odświeżenia w moim życiu. Dzięki niesamowitej atmosferze i ludziom nauczyłam się jak żyć w wolności i się nie poddawać, pomimo przeciwności.

AGNIESZKA

„Po latach prób, błędów i odwyków w końcu udało mi się odzyskać radość i spokój. Turawskie Centrum Odnowy Zdrowia to miejsce, które pomogło mi rozpocząć życie w trzeźwości i wierzę, że pomoże także innym.”

GRZEGORZ

„Znowu potrafię cieszyć się życiem i korzystać z wolności! Pobyt w Turawskim Centrum Odnowy Zdrowia to był dla mnie czas uporządkowania życia, przemiany myślenia o sobie i innych. Wsparcie i indywidualne podejście pełne zrozumienia dało mi wiarę, że mogę odbudować wszystko co straciłem przez lata nałogu. Teraz sprawy zaczęły się układać i to dzięki TCOZ! Jeśli też jesteś w takim miejscu w życiu jak ja, odwiedź Turawskie Centrum Odnowy Zdrowia i przekonaj się, że jeszcze nie wszystko stracone!”

Oskar

„Potrzebowałem przede wszystkim równowagi! Natłok pracy, ciągły stres i obowiązki prawiły, że poczułem się wypalony. Wszelka motywacja zniknęła, a sprawy wymknęły się spod kontroli. Pobyt w Turawskim Centrum Odnowy Zdrowia pozwolił mi oczyścić umysł, odpocząć, zresetować się i spojrzeć na moje życie z właściwego dystansu. Zdecydowanie polecam!”

Marek

Zobacz jak wyglądają warunki w

Turawskim Centrum Odnowy Zdrowia