ZADZWOŃ +48 799 052 532

SPECJALIZUJEMY SIĘ W KOMPLEKSOWEJ
TERAPII I REHABILITACJI

Turawskie Centrum Odnowy Zdrowia tworzą wykwalifikowani specjaliści,
którzy pomogą Tobie i Twojej rodzinie.

Dziedziny, w których specjalizują się nasi terapeuci
Leczenie narkomanii

LECZENIE
NARKOMANII

Leczenie uzależnienia od hazadru

LECZENIE
UZALEŻNIENIA
OD HAZARDU

Leczenie uzależnienia od leków

LECZENIE
UZALEŻNIENIA
OD LEKÓW

Leczenie alkoholizmu

LECZENIE
ALKOHOLIZMU

terapia współuzależnienia

TERAPIA
WSPÓŁUZALEŻNIE­NIA

Leczenie cyberuzależnień

LECZENIE
CYBERUZALEŻNIEŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nie zostawaj sam ze swoim bólem

Twoje życie lub życie twojej rodziny związane jest z codzienną walką o wolność od niszczącego uzależnienia? Zostałeś sam z tym problemem? Bez wsparcia, bez pomocy, bez nadziei na wyleczenie? W życiu nastąpił zastój, wszystko straciło swój sens, a codzienność nie przynosi nic oprócz rozczarowania i cierpienia? Jesteś w rozpaczy? Spróbowałeś każdego możliwego sposobu, lecz nic nie pomogło?

Męczy Cię strach, bezsenność, napady bezpodstawnej agresji, a czasem wręcz przeciwnie – przewlekłej apatii? Rozumiemy trudność twojej sytuacji. Wszyscy nasi pacjenci i ich rodziny przeżywają podobne problemy do momentu skorzystania z pomocy w Turawskim Centrum Odnowy Zdrowia.

Nie ma takiej sytuacji, z której nie potrafilibyśmy znaleźć wyjścia. Jeśli doszedłeś do granicy i patrzysz w przepaść, rozejrzyj się. Trafiłeś na naszą stronę nie przez przypadek. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chcemy Ci pomóc odzyskać wolność, oraz rozwiązać Twoje problemy!

Tak, masz problemy w rodzinie, a także ze zdrowiem, z kolegami, z pieniędzmi i z prawem… Trudniej powiedzieć, z czym ich nie masz. Straciłeś prawie wszystko? Albo nagle zdałeś sobie sprawę, że idziesz tą szkodliwą ścieżką i nie potrafisz z niej zrezygnować. Tak, znasz ból i rozpacz. Każdego dnia. To powtarzający się cykl. Codzienność, którą może przerwać Twoja decyzja skorzystania z naszej pomocy!

Szczęście jest w wolności. Stań się wolny z naszą pomocą.

Fizjologiczna, społeczna i duchowa rehabilitacja. Ta droga jest trudna, ale razem nam się uda! Będziemy Cię po niej prowadzić.
terapia grupowa
spotkanie

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy!

IMIĘ I NAZWISKO
ADRES EMAIL
NUMER TELEFONU

JAK MOŻEMY CI POMÓC?